Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
West Hills College - Coalinga

West Hills College - Coalinga

West Hills College - Coalinga

Tanıtım

West Hills College, Coalinga, California, Coalinga şehrinde bulunan iki yıllık bir devlet üniversitesidir. Coalinga, Los Angeles ve San Francisco'nun ortasında, merkezi bir konuma sahiptir. West Hills College, Community and Junior Colleges (Batı Okullar ve Kolejler Birliği) Akreditasyon Komisyonu tarafından tamamen akredite edilmiştir.

West Hills College , dünyanın en verimli tarım bölgelerinden biri olan California'nın Central Valley bölgesinde yer almaktadır. Merkezi konum, küçük, kırsal bir toplulukta yaşamak ve okumak isteyen öğrenciler için idealken, Kaliforniya'nın başlıca turistik mekanlarının çoğuna erişmeye devam ediyor.

Coalinga, Batı Amerika Birleşik Devletleri'nde Kaliforniya'nın kalbinde, Fresno'dan yaklaşık 100 kilometre uzaklıkta bulunan küçük, güvenli, kırsal bir topluluktur. Coalinga, San Francisco ve Los Angeles'ın yanı sıra Yosemite, Sequoia ve Kings Canyon Ulusal Parkları ve dinamik Kaliforniya sahil şeridinden üç saat uzaklıktadır. Kuru subtropikal Akdeniz iklimi, açık hava etkinlikleri için mükemmeldir.

Konumlar

  • Coalinga

    300 Cherry Lane, 93210, Coalinga

    sorular