Keystone logo
Yokohama Design College

Yokohama Design College

Yokohama Design College

Tanıtım

76265_YDCxiaoshe2013.jpg

YDC, Yokohama Design College , Japonya'da da Japonca eğitimi için ünlü Tasarımları öğretmek için önde gelen meslek okullarından biridir.

YDC, Tokyo'nun merkezine sadece 30 dakika uzaklıkta bulunan Yokohama'da yer almaktadır. En yakın istasyona sadece 1 dakikalık yürüme mesafesinde, çok elverişli bir yer.

YDC'de bir binada 3 okulumuz var, Japonca dil okulu, Tasarım Okulu, Lise, Uluslararası öğrenciler ve Japon öğrenciler aynı ekipmanı, tesisleri kullanıyor, Japon yerlileriyle arkadaşlık kurabiliyor, dil / kültür alışverişi yapabiliyor.

76266_Minato_Mirai_In_Blue.jpg

Yokohama, çok kültürün birleşimi ve dünyanın özel yorumuyla birleşen ve her yıl fonksiyonel olarak gelişen, tasarım çalışmalarına uygun çevre alanları ile dolu bir koy kentidir. Bu okul, Minatomirai semtindeki fotoğraf / video çekimi, Red Brick Park'taki çizim ve Yokohama Müzesi'nde görüntülenme gibi konum özelliklerini kullanarak saha gezisi derslerini agresif bir şekilde teşvik ediyor.

Halen Japonca dil eğitiminde 180, Tasarım bölümünde 170, Lise bölümünde 70 öğrenci bulunmaktadır.

Japon Dili bölümünde, dünyanın her yerinden yaklaşık 25 ülkeden öğrencilerimiz var.

Japonlar kendi amaçları için, Japonya'daki Japonya'da, Sanat etkinlikleri (Sanat Üniversitesi, Meslek Yüksekokulu) sadece hayallerindeki, İş deneyimlerinde yaşayanları deneyimliyorlar….

76267_samafasshonhebubaggu.jpg

YDC, öğrencilerimizin hayallerini gerçekleştirmelerine ve Japon kültürlerini / düşünce tarzlarını anlama etkinliklerine yardımcı olmaları için birçok isteğe bağlı ücretsiz program sunar.

Önce YDC öğretmenleri ve personeli ne düşünüyor? “Hayallerin gerçekleşebilir!”

Ayrıca, çalışma veya iş programlarından dolayı uzun süre Japonya'ya gelemeyen öğrencilere kısa bir trem kursu sunuyoruz. Geçici ziyaretçi vizesi ile Japonya'ya gelebilir, burada kalabilir ve 3 ay boyunca eğitim alabilirsiniz.

76289_zhonghuajie.jpg

Konumlar

  • Yokohama

    1-33-6 Chuo, Nishi-ku, Yokohoma-shi, Kanagawa-ken, 220-0051, Yokohama

sorular