Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 2 Undergraduate Pathways (Lisans Hazırlık Programı) programlar içinde Disiplinlerarası Çalışmalar içinde Amerika Birleşik Devletleri 2024

2 Lisans Hazırlık Programı programlar içinde Disiplinlerarası Çalışmalar içinde Amerika Birleşik Devletleri 2024

genel bakış

Disiplinler arası çalışmalar, öğrencilere, bir çalışma ya da çoklu çalışma alanlarından yararlanan bir program oluşturma esnekliği sağlar. Çoğunlukla, bu programlar öğrenciyi ilgilendiren belirli bir konu, soru veya araştırma konusu etrafında düzenlenir.

ABD, uluslararası öğrenciler için dünyanın en popüler destinasyonu olmaya devam ediyor. ABD'deki üniversiteler dünya sıralamalarına hükmediyor ve ülke ayrıca çok çeşitli heyecan verici eğitim yerleri sunuyor. Devlet üniversite sistemleri kısmen eyalet hükümetleri tarafından sübvanse edilir ve yüz binlerce öğrencinin bulunduğu eyalete yayılmış birçok kampüse sahip olabilir.

Bir çok derece programı, öğrencilerin okuma, yazma, dinleme ve konuşma konusunda yetkin olmalarını gerektirir. Bu becerilere sahip olmayanlar, tatmin edici bir İngilizce dili ustalığı kazanabilecekleri bir lisans programı alabilirler.

Daha fazla oku

filtreler

 • Lisans Hazırlık Programı
 • Amerika Birleşik Devletleri
 • Genel Çalışmalar
 • Disiplinlerarası Çalışmalar
Çalışma alanları
 • Genel Çalışmalar (2)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı