Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın çoklu Undergraduate Pathways (Lisans Hazırlık Programı) programlar içinde Girişimcilik 2024

1 Lisans Hazırlık Programı programlar içinde Girişimcilik 2024

genel bakış

Lisans yolu programları, öğrencilerin üniversite eğitiminin ana alanında sınıfları çekerken ikinci dil becerileri üzerinde çalışmasına izin verebilir. Bu esnek ve yaratıcı yollar, öğrencilerin farklı akademik odakları tek bir parça halinde birleştirebilmelerine olanak tanırken, bunların hepsi ikinci dilde yazarken ve yazarken.

Girişimcilikte bir lisans yolu nedir? Bu yol, akademisyenlere yeni bir iş kurmanın ve yönetmenin temellerini öğretebilir. Girişimcilik yolları, bir işletmeyi yönetirken ve sürdürürken, aynı zamanda bunu teşvik etmede etkili yollar araştırmaktadır. Başarılı bir iş, iyi yönetilen ve iyi tanıtılmış olması gerekir ve bu kurslar bu becerileri sağlayabilir. İlgili dersler muhasebe, pazarlama, makro ve mikroekonominin yanı sıra matematik veya diğer matematik gereksinimlerini içerebilir.

Lisans yolunu girişimciliğe alan kişiler, maliyetlerin nasıl tablolandırılacağı ve bir fatura yazmanın nasıl yapılacağı da dahil olmak üzere çok sayıda uzmanlık becerisini geliştirebilir. Ayrıca, nihai markaları ne bulacak olursa olsun, kişisel markalarını satma ve teşvik etme yollarını öğrenebilirler.

Bir lisans yolu programının maliyeti, okula, yere ve derse bağlı olarak farklılık gösterebilir. Derse bağlı olarak, uzunluk ortalama iki ila üç sömestre olmasına rağmen uzunluk değişebilir.

Girişimcilik lisans programları sonunda bir mezunu olmak için bir girişimci olma veya bir işletme sahibi olma mesleğine yönlendirebilir. Ancak bu kariyer, küçük işletme sahibi, bir şirketin CEO'su, satış temsilcisi, firma sahibi, yönetici, muhasebeci veya sayman gibi diğer ticari meslekleri de içerebilir. Bir ya da daha fazla başarılı işletmeye sahip olduktan sonra, girişimciler çoğu zaman yatırımcı, finansör ya da üretici haline gelirler ve paralarını başka yerlere yatırırlar.

&nbsp

Bir lisans programı ile bir lisans programına doğru çalışmak basit bir süreç olabilir. Dünyanın her yerinde ve çevrimiçi kurslarda, öğrenciler nerede yaşadıklarına bakmadan katılabilirler. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha fazla oku

filtreler

 • Lisans Hazırlık Programı
 • İşletmecilik Çalışmaları
 • Girişimcilik
Çalışma alanları
 • İşletmecilik Çalışmaları (1)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı